Knygos „Antropoteosofinė astrologija. I tomas“ pristatymas

Astrėjos (Audronės Ilgevičienės) knygos „Antropoteosofinė astrologija. I tomas“ pristatymas vyko Vilniaus knygų mugėje 2023 m. vasario 26 d. (sekmadienį).

Renginį moderavo Vytautas Rumšas (vyresnysis).

Kalbėjo:

1. Audronė Ilgevičienė (Astrėja). Kaip atsirado antropoteosofinė astrologija ir ši knyga. Antropoteosofinės astrologijos požiūris į gyvenimo Žemėje prasmę, astrologinius aspektus, prognostiką ir laisvą valią, Saulę ir Jos padėtis Zodiako ženkluose. Kam skiriama antropoteosofinė astrologija ir kas gali ja užsiimti.

2. Palmira Kelertienė. Apie vartotojiškos astrologijos dominavimą ir dvasinio pagrindo vakarietiškoje astrologijoje trūkumą. Audronės Ilgevičienės horoskopo kai kurių elementų interpretacija.

3. Indrė Kunaikienė. Antropoteosofinės astrologijos atsiradimo Lietuvoje reikšmė astrologijos profesijai ir kultūrai. Astrologo mokinystės kelias, jo vertybių ir vidinės švaros svarba. Astrologo profesinė etika.

4. Audronė Ilgevičienė. Apie dabartinį laiką. Apie karmos dėsnį ir atpirkimą. Apie taikos svarbą ir prieštaros žalą. Apie darbo su savimi būtinybę siekiant išlaikyti vidinę kokybę. Harmonijos išlaikymo savyje ir aplinkoje svarba.

Daugiau informacijos apie knygą „Antropoteosofinė astrologija. I tomas“ rasite čia.