Asociacijos nariai

Antropoteosofinės astrologijos asociacija įsteigta 2015 metų rugpjūčio 14 dieną.

Asociacijos Garbės vadovė – antropoteosofinės astromineralogijos ir astropsichologijos pradininkė, antropoteosofė, rašytoja Audronė Ilgevičienė.

Vykdomoji vadovė – Indrė Kunaikienė.

Asociacijos narių – praktikuojančių astrologų – kontaktus rasite čia.

Asociacijai priklausantys asmenys yra baigę septynerių metų (2008–2015 m.) antropoteosofinės astrologijos studijas (vadovė – A. Ilgevičienė), išklausę astromineralogijos kursą (vadovė – A. Ilgevičienė, astromineralogijos centras PARS FORTUNAE) ir priklauso Mineralų terapeutų draugijai. Juos vienija siekis dirbti ir veikti visuomenėje dėl bendros idėjos (žr. Asociacijos idėja).

Antropoteosofinių astrologų giraitė

Prieš keliolika metų antropoteosofui Petrui Ilgevičiui kilo idėja sodyboje, kuri žinoma kaip A. ir P. Ilgevičių sakralinių statinių iš lauko akmenų sodyba, įrengti Antropoteosofų alėją. Kiek vėliau, kada jau vyko antropoteosofinės astrologijos studijos, P. Ilgevičius nusprendė šį statinį performuoti į Antropoteosofinių astrologų giraitę. Ji buvo apjuosta, tarsi įrėminta pylimu. Taip atsirado Rahu simbolis.

Medžiai pasodinti pagal antropoteosofijos simbolį: centre – kadagys, Septynis Spindulius simbolizuoja ąžuoliukai, trikampį – šermukšniai. Didysis kvadratas sudarytas iš liepų, beržų ir klevų.

Antropoteosofinių astrologų giraitė A. ir P. Ilgevičių sakralinių statinių iš lauko akmenų sodyboje. Nuotrauka Aušros Liasienės

Apie antropoteosofijos simbolį plačiau galima paskaityti čia.

Daugiau informacijos apie A. ir P. Ilgevičių sakralinių statinių iš lauko akmenų sodybą čia.