Tai viduje užspaustos arba akivaizdžiai išreiškiamos agresijos ir prievartos, pykčio ir keršto, pavydo ir skausmingų nuoskaudų karmos išėjimo laikas. Aktuali tampa ir neteisingo vidinės energijos panaudojimo karma, pasireiškianti dėl klaidingos pinigų, sekso ir ypatingų galių sampratos. Kuo daugiau viduje blogio, nesvarbu, ar jis išreiškiamas tiesioginiais veiksmais, ar žodžiais, skambančiais kaip prakeiksmas, ar pavydžiais žvilgsniais, kai kam atrodančiais kaip nužiūrėjimas, ar piktomis mintimis, kuriančiomis kitam nemalonumus, tuo sunkesnių įvykių ar situacijų tuomet galite patirti ir tuo labiau kankinanti gali būti Jūsų būsena.

Energija integruojasi labai aštriai ir nuodugniai, todėl daugelio psichikai tai gali būti sunkus krūvis. Gali pradėti skaudėti viskas, o Mėnuliui išėjus iš Skorpiono skausmas liautis.

Ypač turėtų susimąstyti tie, kam prasideda lytinių organų ligos, tiesiosios žarnos problemos, ima skaudėti strėnas, kryžkaulį, klubų sąnarius, strėnų slankstelių jungtis. Vadinasi, šie žmonės chroniškai nesupranta savo klaidų minėtomis temomis. Būtina ryžtingai nerti į savo gelmes, kad būtų galima iš ten grįžti nugalėtoju, t. y. suvokus problemos šaknis savyje ir pasiryžus jas išrauti.

Tuo metu gali sustiprėti užslėptos emocijos, motyvuotas ir nemotyvuotas pyktis, agresija, pavydas, noras keršyti arba padaryti ką nors „pritrenkiančio“. Įsižeidžiama greitai ir ilgam. Kai kurių jautruolių baimės gali įgyti fizinį pavidalą, t. y. gali pradėti vaidentis. Gali sutrikti psichika, paūmėti arba prasidėti apsėdimai.

Venkite hipnozės seansų, nebent besąlygiškai pasitikite tai darančiu žmogumi, nes šiuo periodu iškyla stiprus programavimo arba užsiprogramavimo pavojus.

Stipriai veikia magija. Pasakytas piktas žodis gali tapti prakeiksmu, mestas žvilgsnis – nužiūrėjimu. Tai galima panaikinti Mėnuliui esant tame pačiame ženkle arba Jautyje. Nepamirškite, kad tuo metu viskas veikia labai stipriai, ypač jeigu yra pilnatis, o dar stipriau – užtemimas. Tuo laiku tiek gėris, tiek blogis įgyja didžiausią galią. Jeigu jaučiate, kad Jums buvo padarytas piktas poveikis arba tiesiog labai nesiseka, galite užsakyti mišias už save ir Jums rūpimus žmones pas tikrai atsidavusį šventiką.

Galite medituoti į savo prastos karmos ištakas, kad ją suvoktumėte ir apsivalytumėte, melstis Arkangelui Michaeliui (Mykolui). Melskitės už tuos, kurie Jus įskaudino, ir prašykite atleidimo tų, kuriuos Jūs įskaudinote. Tai ypatingas laikas maldai už mirusiuosius, su kuriais liko prasta karma, meldžiant jų atleidimo ir supratimo. Tai idealus atgailos laikas net rimtiems nusikaltėliams, supratusiems savo klaidas. Tai sunkių prakeiksmų ir apsėdimų panaikinimo laikas, žinoma, kreipiantis pagalbos į tikrai šventus ar tiesiog švarius žmones, o ne būrėjus.

Šis laikas idealiai tinka stipriai atsinaujinimo praktikai. Pirmąją Mėnulio buvimo Skorpione dieną reikėtų badauti, su niekuo nekalbėti (mauna), tik melstis ir bandyti suvokti savo klaidas bei gailėtis už jas (galima daryti tai ne tik už save, bet ir už konkretų žmogų, giminę, šalį ar Žemę). Iš anksto pasirinkę ramią vietą, pastatykite aštuonias žvakes ir pasidėkite vandens. Prieš vidurnaktį nusiprauskite, apsirenkite šviesiu palaidu natūralaus pluošto drabužiu ir likite basas. Lygiai 24 valandą, Mėnuliui esant maždaug ženklo viduryje, melskitės tų žvakių rate ir prašykite atleidimo bei išvalymo to, kas suvokta ir dėl ko buvo pradėta ši praktika. Viskas turi būti daroma išlaikant koncentraciją ir sąmoningai. Prieš maldą, jeigu norisi, ir meldžiantis apšlakstykite vandeniu septintąją čakrą. Tada atsigerkite vandens iš saujos ir perveskite juo paeiliui šeštąją, penktąją, ketvirtąją, trečiąją, antrąją ir pirmąją čakras bei patepkite kojų padus. Melskitės Arkangelui Mykolui, Jėzui, Marijai, El Morijai arba tiems, kam Jūs įpratę, kol pajusite širdimi, kad malda priimta. Tai nėra euforijos pojūtis. Per Jūsų širdį į visas ląsteles ir subtiliąsias sistemas turėtų įtekėti neapsakoma, didinga ramybė. Būdami tokios būsenos Jūs turite galimybę viską matyti tarsi nuo aukšto kalno, tačiau, nors ir būdamas ant jo, galite pritraukti Jums reikalingas savo gyvenimo situacijas, kad pažvelgtumėte į jas nauju žvilgsniu, praskaidrindamas jas nauja suvokimo šviesa. Jeigu jaučiate tik euforiją, vadinasi, sukilo tik emocijos, o situacija iš tiesų liko nesuvokta. Atminkite, kad daugeliu atvejų fanatizmas atsiranda patiriant euforijos pojūčius, vaizdinius ar prisirišimus prie to, kas tą euforiją sukėlė.

Didingoji, tylioji ir skaidrioji ramybė būdinga iš tikrųjų susivokusiam žmogui, kuris nebegali tapti fanatiku, nes žino, kad kiekvienam savas Kelias į tą Ramybę. Jis žino, kad net klystkeliai veda į Kelią, jeigu jie apgalvojami ir bandomi suprasti.

Kitą dieną vėl nekalbėkite. Valgykite tik vaisių, gerkite pieno ir vandens. Melskitės toliau dėkodami. Ta diena Jums taps švarios energijos komponavimosi laikotarpiu.

Kartą per metus tokią praktiką būtų pravartu atlikti bet kuriam Dvasios ieškotojui.

Kandidatams į Dvasios ieškotojus, ieškotojams ir netgi einantiesiems galimi išbandymai finansais, seksu arba galiomis, kitaip tariant, patikrinama, ar žmogus iš tikrųjų savo viduje atliko Didįjį Pasirinkimą tarp griaunančiosios (blogio) ir kuriančiosios (gėrio) energijų. Situacijos kiekvienam savos: kam aštresnės ir aiškesnės, o kam subtilesnės, galbūt net labai subtilios. Reikėtų priminti, kad kuo labiau žmogus apsivalęs, tuo greičiau pastebi savo ydų likučius. Jis mato viską kaip pro mikroskopą, taip pat ir save. Gal todėl šventieji vadindavo save didžiausiais nusidėjėliais… Tas, kuris vaidina šventąjį arba Guru, mato tik kitų ydas, o pats teigia arba leidžia suprasti jų visai neturįs. Jo tikrieji motyvai – ambicijų patenkinimas, savirealizacija, pelnas, nors visa tai irgi neigiama. Tikrasis ieškotojas supranta, kad nei gudrus naudojimasis svetimais pinigais, dangstantis dvasingumu ir neigiant tuos pačius pinigus, nei orgijos, kad ir kokios išsilaisvinimo etiketės joms būtų klijuojamos, nei galių (siddhi) siekimas, kuriomis vėliau didžiuojamasi, reklamuojamasi ir visaip piktnaudžiaujama, nėra jo duona, kuria reikėtų maitintis. Manipuliuojant įvairiais „dvasinių mokyklų“ pavadinimais ir žinomais ar bent užsienietiškais vardais, net rimti mąstantys žmonės užkimba ant spalvotų kabliukų. Tai jų išbandymai, kuriuos jie patiria tol, kol išdrįsta suprasti ir garsiai pasakyti: „Ne, tai ne man.“ Vadinasi, šis laikas gali padėti ir ant tokio kabliuko užkibti, ir nuo jo nutrūkti.

Patartina daugiau būti prie vandens arba maudytis duše, vonioje ar baseine. Stenkitės jokiu būdu nevartoti alkoholio, nes šiomis dienomis jis pavojingai suaktyvina visą viduje slypintį blogį. Venkite atsitiktinių seksualinių santykių.