Tai giluminių tikslų, motyvų ir Idėjos patikrinimo laikas.

Energija komponuojasi stipriai ir metodiškai, be pertraukų. Turintieji Idėją arba jau prie jos prisilietusieji atgyja, neturintieji tampa nervingi, kategoriški, valdingi, dogmatiški, kieti ar net žiaurūs.

Ypač susimąstyti vertėtų tiems, kuriems tuo metu prasideda, paūmėja arba pripažįstamas artritas ar chroniškas kelio sąnario uždegimas, stuburo problemos, lūžta kaulai, patempiami arba išnyra sąnariai, suskausta dantį. Tomis dienomis persišaldžius, vėliau galima sunkiai susirgti, todėl pasijutus prastai geriau likti namie ir gydytis. Atrodytų, tokia paprasta liga kaip persišaldymas šiuo atveju įspėja, kad kažkur esate per kietas arba, atvirkščiai, per minkštas. Vadinasi, būtina keisti mąstymą ir atsisakyti savo įsikalbėtų arba kitų įkalbėtų dalykų. Blogiausia, kai žmogui įkalbamas jo tikslas, kurio jis dar nepajėgia suprasti. Tada pamažu atsiskleidžia daugybė problemų.

Niekas niekada, net išmintingiausias pasaulio žmogus, negali įvardyti kitam žmogui jo Tikslo arba Idėjos, kol jis pats nepradėjo jos užčiuopti. Bet kokia ne laiku pateikta informacija gali imti griauti tai, ką Aukštosios Jėgos pamažu, kryptingai ir sistemingai žadina ir kuria mumyse. Tikrai išmintingas žmogus tai žino, nes kelią savo Tikslo link jau nuėjo. Kita vertus, žmogaus tikrąjį Tikslą arba Idėją gali pamatyti tik tas, kuris pats iš tiesų ją turi ir įgyvendina. Deja, dauguma kalbančiųjų apie Idėją ją įsikalba. Įvardytas tikslas sutrikusiam žmogui gali tapti fiksacija arba net programa. Vadinasi, tas, kuris pasako kitam neteisingą tikslą arba tai padaro ne laiku, susikuria tikslo karmą.

Šią karmą susikuria ir tas, kuris siekdamas tikslo arba karjeros lipa per kitų galvas sakydamas, kad „tikslas pateisina priemones“. Vėliau šią sunkią karmą tenka atpirkti ne vieną gyvenimą, kaskart vis gaunant stumdomojo vaidmenį tol, kol ambicijos nenurimsta. Tada žmogus nieko nesuprasdamas verkia: „Kodėl man taip nesiseka…“

Tai labai aktualu tiems, kurių gimimo horoskope Ožiaragyje yra pažeisti Saulė, Saturnas, Jupiteris arba Juodasis Mėnulis.

Tiesa, patirtis rodo, kad ne vienas žmogus, turintis Juodąjį Mėnulį Ožiaragyje arba X būste, eina vadovaujančias pareigas. Tai jų išbandymas, ar sugebės suvaldyti savo valdingumą ir nežabotas ambicijas, ar dėl šių savybių papildomai prisikurs blogos karmos. Yra tų, kurie net bando sau įteigti, kad jie neturi aukštų postų ir visuomeninio statuso geismo, tačiau nesitveria pykčiu ir jaučia nuoskaudą, kai paaukštinamas kolega… Tokio žmogaus vienas iš pagrindinių gyvenimo išbandymų – išbandymas puikybe ir ambicijomis, suteikiant arba nesuteikiant jam aukštų postų.

Jeigu tuo laikotarpiu Jums buvo pasiūlytos aukštesnės pareigos arba suteiktas garbingas vardas, vadinasi, Jums šis išbandymas prasidėjo, ypač jeigu Jūsų gimimo horoskope yra jau minėtų pozicijų. Tačiau jeigu Ožiaragyje arba X būste yra Baltasis Mėnulis, o Jupiteris neturi prasto aspekto su Saule, galite tai laikyti savo Tikslų, kurie yra tikri, įvertinimu. Tiesa, šiuo atveju Jūs į tą įvertinimą žiūrite kaip į eilinį, gal net Jūsų brangų laiką užimantį dalyką, nes Jūs dirbate ne dėl įvertinimo, o dėl to, kad negalite to nedaryti. Kai kam esant tokiai pozicijai gali ateiti reikiama pagalba. Kitam tai gali būti suvokimo arba apsisprendimo laikas.

Šiuo metu gali išryškėti atviros arba užslėptos ambicijos, dogmatinės pažiūros, nepriėmimas kito nuomonės ar net žiaurumas kitaip mąstantiems, fiksacijos, valdingumas, padidėjęs kategoriškumas. Kita vertus, labai sunku tiems, kurie neturi savo nuomonės, žiūri kitam į burną.

Mėnuliui esant Ožiaragyje būtina viską spręsti pačiam ir prisiimti visą atsakomybę už pasekmes. Svarbu įrodyti kantrybę. Galima pradėti įgyvendinti Idėją, jeigu ji gerai apgalvota. Jeigu norite tuo metu pabūti vieni, taip ir padarykite. Gal turite ką nors savyje subrandinti: sprendimą, Idėją arba suvokimą. Pamedituokite į savo tikslus. Teisinga kryptimi einantieji jausis ramiai ir stabiliai. Kuo teisingiau einama, tuo tomis dienomis viduje daugiau tylaus džiaugsmo ir tvirtumo dėl savo Kelio.