Tai pareigos, tarnystės, kritikos ir vertinimo karmos išryškėjimo metas. Gyduoliams gali išryškėti neteisingo gydymo galių panaudojimo karma. Ji susikuriama tada, kai energiškai gydomas žmogus, nesupratęs savo klaidos, kuri ir yra jo ligos priežastis. Gydymas prasmingas tik tada, kai žmogus iš pradžių paskatinamas suprasti tą priežastį, kad galėtų ištaisyti klaidą ir keistų savo nuostatas reikalinga kryptimi. Tik tada užsiimama gydymu. Pats gyduolis privalo žinoti, o ligonis – suprasti, kad ydos ir iš jų kilę nesupratimai pažeidžia organizmo energinę pusiausvyrą. Chroniškai pasiduodant vienai ar kitai ydai, pradedama sirgti.

Jeigu gimimo horoskope Mergelėje yra Saulė, Mėnulis, Ascendentas, Juodasis Mėnulis, Saturnas, Rahu arba Ketu, žmogui svarbu rimtai kontroliuoti save, kad nebambėtų, nemanytų, kad tik jis viską žino geriausiai. Taip keliami beveik neįveikiami reikalavimai visiems, patekusiems į jo akiratį, ypač būnantiems jame ilgiau. Tokiam žmogui reikia stengtis nekritikuoti ir nevertinti kitų. Deja, tai dažnai užima didesnę jo sąmoningos dienos dalį. Kai kurie iš tokių žmonių nė už ką nenori paklusti, patarnauti kitiems. Dauguma tai daro pabrėžtinai ir primygtinai, stačiai primesdami savo rūpestį tiems, kurie jo visiškai neprašo. Paprastai už tokį rūpestį beveik visada (sąmoningai arba ne) siekiama gauti atlygį papildomu dėmesiu, paklusnumu ar dar kuo kitu, o jeigu to negaunama, dažniausiai įsižeidžiama. Neramus protas sukuria daugybę esamų ir nesamų problemų, sukelia pagrįstų ir nepagrįstų baimių, pradedama ieškoti ligų, smulkmeniškai prie visko kabinėtis. Įsikalbėta pareiga užgula pečius.

Dėl visų tų dalykų pamažu gali prasidėti endokrininės, limfos sistemų, žarnyno, virškinamojo trakto, kepenų, blužnies ligos. Galimas apsinuodijimas, chroniškas pervargimas arba migrena. Jeigu taip atsitiko, pagalvokite: gal per mažai rūpinatės savo kūnu, gal tiesiog atėjo laikas leisti jam nors kiek pailsėti.

Šiuo metu energija skverbiasi į mažiausiai pasiekiamus kampelius, todėl kai kam, ypač itin kategoriškiems ir smulkmeniškiems žmonėms, gali būti nelengva ją įsisavinti. Gali skaudėti galvą arba ją svaigti, pykinti, prasidėti viduriavimas, pakilti temperatūra, pilti karštis arba krėsti šaltis. Patartina gerti vandens su citrina, nevartoti alkoholio ir nevalgyti sunkaus maisto.

Nenorint atsisveikinti su minėtomis ydomis gali sutrikti ne tik savijauta, bet ir piktinti kitų nepareigingumas, bambėjimas, kritika, nepaklusnumas. Vieni tuo metu gali nesulaukti pagalbos ar dėmesio iš ko tikėjosi. Viršininkams gali kilti problemų dėl pavaldinių. Dar kiti gali susidurti su biurokratų savivale. Tokios situacijos verčia suklusti ir paieškoti problemų priežasčių savyje: o gal Jūs pats taip elgiatės ar elgėtės?

Tuo metu stenkitės nebūti smulkmeniški, neišsigalvoti problemų ten, kur jų nėra, nekritikuoti ir nevertinti kitų, teisingai ir sąmoningai eiti savo pareigas, gerbti kitus ir jų laiką.