Astrologinių konsultacijų tipai

Pateikiame pagrindinius astrologinių konsultacijų tipus (jų gali būti ir daugiau). Atsižvelgiant į kiekvieno astrologo darbo specifiką ir specializaciją, jie gali šiek tiek skirtis. Išsamesnę informaciją apie konsultacijų sąlygas, pobūdį, trukmę, įkainius ir kt. galima sužinoti susisiekus su AAA priklausančiu astrologu individualiai.

 

Kosmograma

Kosmograma sudaroma tada, kai nėra žinomas tikslus žmogaus gimimo laikas. Ji atskleidžia žmogaus psichologinį portretą: suteikia išsamią informaciją apie jo charakterį, temperamentą, įgimtus sugebėjimus, talentus, polinkius, gerąsias ir prastąsias savybes, tačiau neparodo, kokiose gyvenimo sferose visa tai turi tendenciją labiausiai išryškėti. Tam daromas gimimo horoskopas, kuris apima ir būstų analizę.

 

Rektifikacija

Rektifikacija – gimimo laiko tikslinimas arba nustatymas. Ji atliekama, kai nėra žinomas tikslus gimimo laikas. Rektifikacijai paprastai reikalinga papildoma informacija apie svarbiausius žmogaus gyvenimo įvykius. Jais remdamasis astrologas daro tam tikrus astrologinius skaičiavimus ir patikslina arba nustato gimimo laiką.

 

Gimimo horoskopas, arba savęs pažinimo horoskopas

Tai populiariausia astrologinė konsultacija. Per ją atliekama žmogaus gimimo horoskopo visapusiška analizė.
Šiam horoskopui apskaičiuoti reikalingas tikslus gimimo laikas ir vieta. Tada sudaromas gimimo žemėlapis, kuriame fiksuojama planetų ir žvaigždžių padėtis dangaus skliaute gimimo momentu ir jų išsidėstymas astrologinėje būstų sistemoje, nužyminčioje 12 pagrindinių gyvenimo sferų.
Pagal šį gimimo brėžinį astrologas gali įvertinti ir nustatyti prigimtinius žmogaus poreikius ir polinkius, įgimtą potencialą, t. y. jo gabumus, talentus, gerąsias ir prastąsias savybes, mąstymo struktūrą, elgesio klišes, prisirišimus, gebėjimą bendrauti, priimti sprendimus, prisiimti atsakomybę, sveikatos būklę ir t. t.
Gimimo horoskopo astrologiniai duomenys leidžia astrologui įžvelgti žmogaus atsineštus tikslus ir pagrindinius uždavinius, evoliucijos galimybes, taip pat labiausiai apsunkintas jo gyvenimo sferas, kaip ir tas, kuriose pasipriešinimas mažiausias; išryškinti priemones ir būdus, padedančius dirbti su ydomis, vidiniu negatyvu, bei galimybes vystyti gerąsias savybes ir atverti šviesos potencialą.

 

Didysis horoskopas

Didysis horoskopas – tai detalesnė ir gilesnė savęs pažinimo horoskopo analizė. Tam papildomai skaičiuojami vidurio taškai, planetų stiprumas, atsižvelgiama į žvaigždžių pozicijas ir t. t.
Šis horoskopas paprastai daromas jau rimtai su savimi dirbančiam žmogui. Dažniausiai pateikiamas raštu.

 

Partnerių suderinamumo horoskopas

Suderinamumo horoskopas – tai dviejų žmonių santykio analizė, siekiant nustatyti partnerių suderinamumą, ryšio pobūdį ir perspektyvas, jų poros trūkumus ir stiprybes, konfliktinius taškus, tarpusavio susiderinimo galimybes ir būdus, išryškinti santykio užduotis ir priemones, padedančias jas įgyvendinti. Astrologinė partnerystės ryšio analizė galima tiek poros – vyro ir moters – santykio suderinamumui nustatyti, tiek bet kokiam kitam ryšiui: tėvų ir vaikų, draugų, darbdavio ir darbuotojo, mokinio ir mokytojo ir t. t.
Prieš gilinantis į santykio suderinamumą, visada iš pradžių rekomenduojama kiekvienam iš poros kreiptis į astrologą dėl asmeninio horoskopo analizės, nes savo gerųjų ir prastųjų savybių, taip pat evoliucijos tikslų žinojimas padeda sąmoningiau kurti bet kokį santykį, nekelti nepagrįstų reikalavimų nei sau, nei kitiems.
Kuo žmonės geriau supranta save, tuo lengviau jie gali padėti vienas kitam. Svarbu žinoti, kad nėra nesuderinamų dalykų: jeigu partneriai dirba su savimi ir siekia išsaugoti santykį, tada net labiausiai nepalankios planetų pozicijos ir prasčiausi aspektai gali būti paverčiami privalumais ir panaudojami kaip tobulėjimo galimybės.
Atliekant partnerių suderinamumo analizę reikalingi jų abiejų gimimo horoskopai. Paprastai daromas ir bendras poros horoskopas, vadinamasis kompozitas, kombinas (angl. Composit, Combine). Tam būtina astrologui pateikti abiejų partnerių tikslų gimimo laiką ir vietą.
Poros ryšio perspektyvoms nustatyti gali būti braižomas pirmojo susitikimo horoskopas, todėl visada naudinga žinoti, kada du žmonės susitiko pirmą kartą, jeigu tai sutuoktiniai – santuokos įregistravimo data ir tikslus laikas.

 

Astrologinės tendencijos metams

Metinių astrologinių tendencijų analizę paprastai sudaro žmogaus Saulės grįžimo momento horoskopo, vadinamojo soliaro (lot. solaris – saulėtas), traktuotė ir tam tikro periodo (nuo gimtadienio iki gimtadienio) planetų tranzitų apžvalga. Per tokią konsultaciją aptariamos metų tendencijos pagrindinėse gyvenimo sferose (šeima, darbinė veikla, vertybės, finansai, meilė, kūryba, sveikatos, partnerystės klausimai, krizinės situacijos ir pan.) ir išryškinamos svarbiausios temos. Įvertinama, kuri sritis pareikalaus didesnio dėmesio, kur reikėtų nukreipti daugiau energijos, ką būtina koreguoti savyje, kad laikas sielos evoliucijos atžvilgiu būtų panaudotas kuo sąmoningiau.
Šį horoskopą rekomenduojama pasidaryti bent mėnesį prieš gimtadienį. Svarbu nurodyti tikslius gimimo duomenis ir vietą, kur ketinama sutikti gimtadienį.

 

Vaiko horoskopas

Vaiko horoskopas – tai galimybė tėvams geriau pažinti, suprasti ir priimti savo vaiką tokį, koks jis yra. Astrologas apžvelgia vaiko įgimtus sugebėjimus, talentus, polinkius ir galimybes juos atskleisti, taip pat nurodo, kurias charakterio savybes reikėtų paryškinti, o kurias – gludinti, kad vaiko augimas, vystymasis ir santykis su kitais žmonėmis būtų kiek galima harmoningesnis.
Sudarant vaiko horoskopą, paprastai braižomi ir jo tėvų, senelių horoskopai. Tai suteikia galimybę įžvelgti, kurios mentalinės programos, elgesio modeliai perduodami iš kartos į kartą. Analizuojamas vaiko santykis su kiekvienu iš tėvų ir aptariama, kas jiems galėtų padėti geriau suprasti vienas kitą ir susikalbėti.
Būtina paminėti, kad vaiko iki 14 metų problemos neretai susijusios su tėvų, ypač motinos, problemomis.

 

Situacijos (vieno klausimo) horoskopas

Šis horoskopas – tai konkretaus klausimo astrologinė analizė. Nagrinėjamos žmogaus vidinės savybės, galėjusios pritraukti tam tikrą situaciją ar įvykį. Tai leidžia suprasti, su kuriomis savo savybėmis reikėtų padirbėti, kad situacija pasikeistų ir nesikartotų.

 

Tinkamos datos parinkimas svarbiam gyvenimo įvykiui

Astrologijoje labai svarbus bet kurios veiklos pradžios momentas. Tinkamo laiko parinkimas santuokai įregistruoti, namo statybai pradėti, sutarčiai pasirašyti, chirurginei operacijai atlikti ar kokiam kitam reikšmingam gyvenimo įvykiui gali padėti išvengti trukdžių ir netgi sukurti palankias aplinkybes.
Tačiau antropoteosofinė astrologija laikosi požiūrio, kad iš esmės viskas priklauso nuo paties žmogaus: jo vidinio darbo su savimi, valios pastangų, motyvų ir pan. Taigi, prasčiausi aspektai gali būti sušvelninti iki minimumo, jeigu žmogus nesėdi sudėjęs rankų, ir priešingai – nieko nedarant pačiam ir pasyviai tikintis, kad viskas išsispręs savaime, netgi palankiausia data gali nepateisinti lūkesčių.

 

Talismano parinkimas

Talismanai paprastai parenkami ir gaminami pagal tą planetą, kurios energiją siekiama sustiprinti. Tam astrologas privalo gerai išanalizuoti žmogaus horoskopą, planetų kokybę, jų teigiamas ir neigiamas savybes ir įvertinti galimą šalutinį poveikį.
Pagal visas juvelyrikos ir astrologijos taisykles pagamintas talismanas turi didžiulę jėgą, todėl jį nešioti gali tik dvasiškai brandus, emociškai stabilus, vadinasi, ne vienus metus su savimi dirbantis žmogus. Nepasiruošusiam, nemokančiam suvaldyti savo vidinės energijos žmogui jis gali pritraukti nelaimes. Rimtas astrologas tokiam žmogui patars neskubėti, pirma pasidaryti ir nešioti amuletą.
Daugiau apie talismanus galima pasiskaityti A. Ilgevičienės leidinyje „Akmenų knyga, arba Žingsnis į platesnį suvokimą“ (2005), taip pat Astromineralogijos centro interneto puslapyje http://astromineralogija1.lt/mineralai/apie-talismanus-ir-amuletus

 

Mineralų parinkimas

Astrologas, baigęs astromineralogijos studijas ir turintis darbo su mineralais patirties, pagal žmogaus gimimo horoskopą gali parinkti mineralus, apvalančius ir gydančius jo įgimtas pažeistas mentalines struktūras. Lygiai taip pat gali rekomenduoti akmenis, stiprinančius sveikas mentalines struktūras. Atitinkamais akmenimis gali būti papildomos turimos dalinės ir įdiegiamos naujos mentalinės struktūros.
Žmogui pateikiamas parinktų mineralų sąrašas, paaiškinama, kaip kokį mineralą naudoti ar nešioti, taip pat nurodomas galimas šalutinis vieno ar kito mineralo poveikis.
Daugiau apie mineralus ir jų gydomąsias savybes galima pasiskaityti Astromineralogijos centro interneto puslapyje http://astromineralogija1.lt/mineralai/apie-akmenu-parinkima/